Rozlosování A-team - Okresní přebor

05.08.2010 17:31

1. kolo 21.08.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0101 Hrdlív "A" Libušín 21.08. 17:00 SO  
 
A1A0102 K. Žehrovice "A" Družec "A" 21.08. 10:15 SO  
 
A1A0103 Tuchlovice "A" Stochov "A" 22.08. 17:00 NE  
 
A1A0104 Slovan Kladno V. Přítočno "A" 22.08. 17:00 NE  
 
A1A0105 Slaný "B" Brandýsek "A" 22.08. 17:00 NE  
 
A1A0106 Pchery "A" Sparta Kladno 21.08. 17:00 SO  
 
A1A0107 Novo Kladno Kablo Kročehlavy 22.08. 10:15 NE  
 


2. kolo 28.08.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0201 Libušín Kablo Kročehlavy 28.08. 17:00 SO  
 
A1A0202 Sparta Kladno Novo Kladno 28.08. 17:00 SO  
 
A1A0203 Brandýsek "A" Pchery "A" 28.08. 17:00 SO  
 
A1A0204 V. Přítočno "A" Slaný "B" 28.08. 17:00 SO  
 
A1A0205 Stochov "A" Slovan Kladno 28.08. 17:00 SO  
 
A1A0206 Družec "A" Tuchlovice "A" 28.08. 17:00 SO  
 
A1A0207 Hrdlív "A" K. Žehrovice "A" 28.08. 17:00 SO  
 


3. kolo 04.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0301 K. Žehrovice "A" Libušín 04.09. 10:15 SO  
 
A1A0302 Tuchlovice "A" Hrdlív "A" 05.09. 17:00 NE  
 
A1A0303 Slovan Kladno Družec "A" 05.09. 17:00 NE  
 
A1A0304 Slaný "B" Stochov "A" 05.09. 17:00 NE  
 
A1A0305 Pchery "A" V. Přítočno "A" 04.09. 17:00 SO  
 
A1A0306 Novo Kladno Brandýsek "A" 05.09. 10:15 NE  
 
A1A0307 Kablo Kročehlavy Sparta Kladno 04.09. 17:00 SO  
 


4. kolo 11.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0401 Libušín Sparta Kladno 11.09. 17:00 SO  
 
A1A0402 Brandýsek "A" Kablo Kročehlavy 11.09. 17:00 SO  
 
A1A0403 V. Přítočno "A" Novo Kladno 11.09. 17:00 SO  
 
A1A0404 Stochov "A" Pchery "A" 11.09. 17:00 SO  
 
A1A0405 Družec "A" Slaný "B" 11.09. 17:00 SO  
 
A1A0406 Hrdlív "A" Slovan Kladno 11.09. 17:00 SO  
 
A1A0407 K. Žehrovice "A" Tuchlovice "A" 11.09. 10:15 SO  
 


5. kolo 18.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0501 Tuchlovice "A" Libušín 19.09. 16:30 NE  
 
A1A0502 Slovan Kladno K. Žehrovice "A" 19.09. 16:30 NE  
 
A1A0503 Slaný "B" Hrdlív "A" 19.09. 16:30 NE  
 
A1A0504 Pchery "A" Družec "A" 18.09. 16:30 SO  
 
A1A0505 Novo Kladno Stochov "A" 19.09. 10:15 NE  
 
A1A0506 Kablo Kročehlavy V. Přítočno "A" 18.09. 16:30 SO  
 
A1A0507 Sparta Kladno Brandýsek "A" 18.09. 16:30 SO  
 


6. kolo 25.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0601 Libušín Brandýsek "A" 25.09. 16:30 SO  
 
A1A0602 V. Přítočno "A" Sparta Kladno 25.09. 16:30 SO  
 
A1A0603 Stochov "A" Kablo Kročehlavy 25.09. 16:30 SO  
 
A1A0604 Družec "A" Novo Kladno 25.09. 16:30 SO  
 
A1A0605 Hrdlív "A" Pchery "A" 25.09. 16:30 SO  
 
A1A0606 K. Žehrovice "A" Slaný "B" 25.09. 10:15 SO  
 
A1A0607 Tuchlovice "A" Slovan Kladno 26.09. 16:30 NE  
 


7. kolo 02.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0701 Slovan Kladno Libušín 03.10. 16:00 NE  
 
A1A0702 Slaný "B" Tuchlovice "A" 03.10. 16:00 NE  
 
A1A0703 Pchery "A" K. Žehrovice "A" 02.10. 16:00 SO  
 
A1A0704 Novo Kladno Hrdlív "A" 03.10. 10:15 NE  
 
A1A0705 Kablo Kročehlavy Družec "A" 02.10. 16:00 SO  
 
A1A0706 Sparta Kladno Stochov "A" 02.10. 16:00 SO  
 
A1A0707 Brandýsek "A" V. Přítočno "A" 02.10. 16:00 SO  
 


8. kolo 09.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0801 Libušín V. Přítočno "A" 09.10. 16:00 SO  
 
A1A0802 Stochov "A" Brandýsek "A" 09.10. 16:00 SO  
 
A1A0803 Družec "A" Sparta Kladno 09.10. 16:00 SO  
 
A1A0804 Hrdlív "A" Kablo Kročehlavy 09.10. 16:00 SO  
 
A1A0805 K. Žehrovice "A" Novo Kladno 09.10. 10:15 SO  
 
A1A0806 Tuchlovice "A" Pchery "A" 10.10. 16:00 NE  
 
A1A0807 Slovan Kladno Slaný "B" 10.10. 16:00 NE  
 


9. kolo 16.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0901 Slaný "B" Libušín 17.10. 15:30 NE  
 
A1A0902 Pchery "A" Slovan Kladno 16.10. 15:30 SO  
 
A1A0903 Novo Kladno Tuchlovice "A" 17.10. 10:15 NE  
 
A1A0904 Kablo Kročehlavy K. Žehrovice "A" 16.10. 15:30 SO  
 
A1A0905 Sparta Kladno Hrdlív "A" 16.10. 15:30 SO  
 
A1A0906 Brandýsek "A" Družec "A" 16.10. 15:30 SO  
 
A1A0907 V. Přítočno "A" Stochov "A" 16.10. 15:30 SO  
 


10. kolo 23.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1001 Libušín Stochov "A" 23.10. 15:30 SO  
 
A1A1002 Družec "A" V. Přítočno "A" 23.10. 15:30 SO  
 
A1A1003 Hrdlív "A" Brandýsek "A" 23.10. 15:30 SO  
 
A1A1004 K. Žehrovice "A" Sparta Kladno 23.10. 10:15 SO  
 
A1A1005 Tuchlovice "A" Kablo Kročehlavy 24.10. 15:30 NE  
 
A1A1006 Slovan Kladno Novo Kladno 24.10. 15:30 NE  
 
A1A1007 Slaný "B" Pchery "A" 24.10. 15:30 NE  
 


11. kolo 30.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1101 Pchery "A" Libušín 30.10. 14:30 SO  
 
A1A1102 Novo Kladno Slaný "B" 31.10. 10:15 NE  
 
A1A1103 Kablo Kročehlavy Slovan Kladno 30.10. 14:30 SO  
 
A1A1104 Sparta Kladno Tuchlovice "A" 30.10. 14:30 SO  
 
A1A1105 Brandýsek "A" K. Žehrovice "A" 30.10. 14:30 SO  
 
A1A1106 V. Přítočno "A" Hrdlív "A" 30.10. 14:30 SO  
 
A1A1107 Stochov "A" Družec "A" 30.10. 14:30 SO  
 


12. kolo 06.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1201 Libušín Družec "A" 06.11. 14:00 SO  
 
A1A1202 Hrdlív "A" Stochov "A" 06.11. 14:00 SO  
 
A1A1203 K. Žehrovice "A" V. Přítočno "A" 06.11. 10:15 SO  
 
A1A1204 Tuchlovice "A" Brandýsek "A" 07.11. 14:00 NE  
 
A1A1205 Slovan Kladno Sparta Kladno 07.11. 14:00 NE  
 
A1A1206 Slaný "B" Kablo Kročehlavy 07.11. 14:00 NE  
 
A1A1207 Pchery "A" Novo Kladno 06.11. 14:00 SO  
 


13. kolo 13.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1301 Novo Kladno Libušín 14.11. 10:15 NE  
 
A1A1302 Kablo Kročehlavy Pchery "A" 13.11. 14:00 SO  
 
A1A1303 Sparta Kladno Slaný "B" 13.11. 14:00 SO  
 
A1A1304 Brandýsek "A" Slovan Kladno 13.11. 14:00 SO  
 
A1A1305 V. Přítočno "A" Tuchlovice "A" 13.11. 14:00 SO  
 
A1A1306 Stochov "A" K. Žehrovice "A" 13.11. 14:00 SO  
 
A1A1307 Družec "A" Hrdlív "A" 13.11. 14:00 SO