A-team

realizační tým:

trenér: Kala Lukáš

vedoucí: Lukáš Vrána

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................    Komentáře k mistrovským utkaním :  Jménem realizačního týmu A mužstva bychom Vás rádi přivítali na webových stránkách mužstva dospělých. Po víkendovém utkání zde dříve či později můžete očekávat aktuální informace z posledního zápasu a mít tak přehled o dění na hřišti, i když jste nás třeba nemohli podpořit osobně. :-)

TJ Slavoj Zvoleněves - FK Brandýsek 2 : 5  ( 1 : 2 )

Sestava FK : Kraus, Dráb, Hink, Kroc. L., Kala, Sedláček, Kroc P., Šulc K., Šulc R., Lanvojtovič, Mladý

Branky : Landvojtovič, Kroc P., Sedláček, Kala, Kroc P.

V sobotu odpoledne jsme zajížděli do nedaleké Zvoleněvsi, která se nachází na posledním místě okresního přeboru. Jelikož jsme si byli vědomi vcelku vyrovnaných utkání, které domácí zvládli sehrát v průběhu jarní sezony, k podcenění z naší strany v našem personálním rozpoložení nemohlo dojít...

Do utkání jsme vstoupili aktivně, povedenými kombinacemi jsme se dostávali k zakončení, za největší příležitost v úvodu  lze považovat lob osamoceného Landvojtoviče, který však skončil mimo bránu. Ve 12.minutě se Landva již mohl radovat ze vstřené branky, a to hlavou po rohovém kopu. Domácí tým plný mladíků vsadil na veliké nasazení a napadání, které se jim vyplatilo v 18.minutě. Radošínský, mimo jiné hráč se zajímavou budoucností, vypíchl naší slabou rozehrávku a uháněl z pravé strany sám na Krausika. A jelikož v zakončení zachoval chladnou hlavu - 1 : 1. Náš tým se pokoušel o kombinační hru, která vycházela. Nutno podotknout, že zejména středová řada převyšovala své zvoleněvské kolegy. Vyústěním této herní pasáže byla vedoucí branka L. Kroce, kterému šikovně propustil míč Landva. Lukáš Kroc se zasekávačkou zbavil obránce a s přehledem poslal náš tým do vedení, to se psala 31. minuta. Následovaly naše další příležitosti, za zmínku stojí krásná střela výborně hrajícího Kryštofa Šulce, která orazítkovala břevno domácí branky. Domácí však nebyli bez šancí, fofrník Radošinský pláchl naší obraně po druhé,ale loboval nad. Těsně před poločasem se blýskl skvělým zákrokem Kraus, kterým nám uhájil poločasové vedení.

Do druhého dějství jsme vstoupili dobře a pokusili se dát uklidňující branku. Příležitosti k tomu měli Landvojtovič, Sedláček, který obešel i golmana ale jeho zakončení z velkého vápna se do prázdné brány nevešlo a do třetice Kala, ten taktéž mířil mimo zařízení. Otřepané nedáš dostaneš se naplnilo v 52. minutě, kdy se po brejku výstavní trefou z poza vápna do listiny střelců zapsal domácí Kejzlar - 2 : 2. Nadále nam nezbývalo, než dobývat zvoleněvskou obranu. Povedlo se již za sedm minut Sedláčkovi, který po hezké akci strhl vedení na naši stranu. Hra vypadala čím dál tím stejně, my na míči, držení kulatého nesmyslu odhadem 70 - 30 v náš prospěch. Po druhé obdržené  brance jsme domácí do výraznějších šancí již nepouštěli a sami se nátlakovou hrou pokoušeli o přikrášlení výsledku. Nejblíže byl P.Kroc, z hranice šestnáctky mířil až příliš přesně - tyč.Další příležitosti zůstaly nevyužité, a tak klid na naše kopačky vnesla trefa Kaly z 81. minuty.  Poslední minuty patřly P. Krocovi. Nejprve zakončil ukázkovou kombinaci našeho týmu a zvýšil na 5 : 2, aby v 90.minutě kopl penaltu směr zvoleněvský rybník :-)

Závěrem lze výhru hodnotit zcela zaslouženě. Věříme, že jsme našli střeleckou pohodu a zároveň  si nechali nějaké branky i na sobotní domácí duel se Zichovcem.