Informace o sezóně 2017-18

26.07.2017 21:12

V sezoně 17-18 nepřihlašujeme soutěž. Se soupeři se ubudeme utkávat v přátelských zápasech a na turnajích. První odhaduji na konec září 2017.
Tréninky začneme koncem srpna, konkrétně 28.8.(na 90%), poté 30.8. a následně 6.9., zkrátka každé pondělí a středu od 16,30hod. Rozhodně ale 4.9. TRENING NEBUDE, prvňáčci a vlastně všichni školáčci a školáci jdou prvně do školy, tak ať jim v tom nedělám bramboračku.
Trénovat budu pravděpodobně sám, Honzík Kubín se s ročníkem 2010 posunuje do mladší přípravky. Protože budou tréninky v jeden čas, budeme se na hřišti potkávat.
Pro všechny nováčky, zájemce o fotbal a vůbec pro všechny, co nás neznají: převlékáme se v šatně D, tedy v té nejblíže k silnici. Kabiny bývají otevřeny od 16,30h, je možné si zde dojít na WC a obvykle i něco koupit (limo, pivo, párek). Dětem nabízíme obnošené kopačky, chrániče a další vybavení, samozřejmostí jsou míče, branky a trenérské vedení, to vše zdarma. Teprve pokud získáte dojem, že vašeho prcka baví sportovat právě u nás, platíte příspěvky (cca 1500/rok), splatnost do 15. října.
Upřímně, fotbalu se věnujeme pomálu a hlavně až na jaře. Celý podzim je o začlenění, o oťukávání kamarádů, o vylekanosti z nového prostředí, nových lidí. Zaměřujeme se na běžné děti, rozhodně ne na super talenty (takové rovnou posíláme do mladší přípravky). Místo u nás tedy najdou děti hendykepované, zdánlivě netalentované, které si především zasluhují pozornost a péči. Právě z takových, na první pohled běžných, zakřiknutých, někdy i plačtivých capartů tvoříme partu, následně tým a až potom fotbalisty. Parta se dobře tvoří třeba u ohýnku, v cukrárně, na hřišti, na výletech... Všechno tohle děláme, tak to přijďte vyzkoušet!