Rozlosování B-team

05.08.2010 00:00

 

A2A - III. třída skupina A

1. kolo 21.08.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0101 TJ Unhošť Švermov 21.08. 17:00 SO  
 
A2A0102 Vinařice Slavoj Kladno 21.08. 17:00 SO  
 
A2A0103 Dřetovice Stochov "B" 21.08. 17:00 SO  
 
A2A0104 Stehelčeves Běleč 21.08. 17:00 SO  
 
A2A0105 Hřebeč "B" Brandýsek "B" 22.08. 17:00 NE  
 
A2A0106 Doksy "B" Buštěhrad 21.08. 17:00 SO  
 
A2A0107 V. Dobrá "B" Lhota "B" 22.08. 17:00 NE  
 


2. kolo 28.08.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0201 Švermov Lhota "B" 28.08. 17:00 SO  
 
A2A0202 Buštěhrad V. Dobrá "B" 28.08. 17:00 SO  
 
A2A0203 Brandýsek "B" Doksy "B" 29.08. 17:00 NE  
 
A2A0204 Běleč Hřebeč "B" 28.08. 17:00 SO  
 
A2A0205 Stochov "B" Stehelčeves 29.08. 17:00 NE  
 
A2A0206 Slavoj Kladno Dřetovice 28.08. 10:15 SO  
 
A2A0207 TJ Unhošť Vinařice 28.08. 17:00 SO  
 


3. kolo 04.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0301 Vinařice Švermov 04.09. 17:00 SO  
 
A2A0302 Dřetovice TJ Unhošť 04.09. 17:00 SO  
 
A2A0303 Stehelčeves Slavoj Kladno 04.09. 17:00 SO  
 
A2A0304 Hřebeč "B" Stochov "B" 05.09. 17:00 NE  
 
A2A0305 Doksy "B" Běleč 04.09. 17:00 SO  
 
A2A0306 V. Dobrá "B" Brandýsek "B" 05.09. 17:00 NE  
 
A2A0307 Lhota "B" Buštěhrad 05.09. 17:00 NE  
 


4. kolo 11.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0401 Švermov Buštěhrad 11.09. 17:00 SO  
 
A2A0402 Brandýsek "B" Lhota "B" 12.09. 17:00 NE  
 
A2A0403 Běleč V. Dobrá "B" 11.09. 17:00 SO  
 
A2A0404 Stochov "B" Doksy "B" 12.09. 17:00 NE  
 
A2A0405 Slavoj Kladno Hřebeč "B" 11.09. 10:15 SO  
 
A2A0406 TJ Unhošť Stehelčeves 11.09. 17:00 SO  
 
A2A0407 Vinařice Dřetovice 11.09. 17:00 SO  
 


5. kolo 18.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0501 Dřetovice Švermov 18.09. 16:30 SO  
 
A2A0502 Stehelčeves Vinařice 18.09. 16:30 SO  
 
A2A0503 Hřebeč "B" TJ Unhošť 19.09. 16:30 NE  
 
A2A0504 Doksy "B" Slavoj Kladno 18.09. 16:30 SO  
 
A2A0505 V. Dobrá "B" Stochov "B" 19.09. 16:30 NE  
 
A2A0506 Lhota "B" Běleč 19.09. 16:30 NE  
 
A2A0507 Buštěhrad Brandýsek "B" 18.09. 16:30 SO  
 


6. kolo 25.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0601 Švermov Brandýsek "B" 25.09. 16:30 SO  
 
A2A0602 Běleč Buštěhrad 25.09. 16:30 SO  
 
A2A0603 Stochov "B" Lhota "B" 26.09. 16:30 NE  
 
A2A0604 Slavoj Kladno V. Dobrá "B" 25.09. 10:15 SO  
 
A2A0605 TJ Unhošť Doksy "B" 25.09. 16:30 SO  
 
A2A0606 Vinařice Hřebeč "B" 25.09. 16:30 SO  
 
A2A0607 Dřetovice Stehelčeves 25.09. 16:30 SO  
 


7. kolo 02.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0701 Stehelčeves Švermov 02.10. 16:00 SO  
 
A2A0702 Hřebeč "B" Dřetovice 03.10. 16:00 NE  
 
A2A0703 Doksy "B" Vinařice 02.10. 16:00 SO  
 
A2A0704 V. Dobrá "B" TJ Unhošť 03.10. 16:00 NE  
 
A2A0705 Lhota "B" Slavoj Kladno 03.10. 16:00 NE  
 
A2A0706 Buštěhrad Stochov "B" 02.10. 16:00 SO  
 
A2A0707 Brandýsek "B" Běleč 03.10. 16:00 NE  
 


8. kolo 09.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0801 Švermov Běleč 09.10. 16:00 SO  
 
A2A0802 Stochov "B" Brandýsek "B" 10.10. 16:00 NE  
 
A2A0803 Slavoj Kladno Buštěhrad 09.10. 10:15 SO  
 
A2A0804 TJ Unhošť Lhota "B" 09.10. 16:00 SO  
 
A2A0805 Vinařice V. Dobrá "B" 09.10. 16:00 SO  
 
A2A0806 Dřetovice Doksy "B" 09.10. 16:00 SO  
 
A2A0807 Stehelčeves Hřebeč "B" 09.10. 16:00 SO  
 


9. kolo 16.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0901 Hřebeč "B" Švermov 17.10. 15:30 NE  
 
A2A0902 Doksy "B" Stehelčeves 16.10. 15:30 SO  
 
A2A0903 V. Dobrá "B" Dřetovice 17.10. 15:30 NE  
 
A2A0904 Lhota "B" Vinařice 17.10. 15:30 NE  
 
A2A0905 Buštěhrad TJ Unhošť 16.10. 15:30 SO  
 
A2A0906 Brandýsek "B" Slavoj Kladno 17.10. 15:30 NE  
 
A2A0907 Běleč Stochov "B" 16.10. 15:30 SO  
 


10. kolo 23.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1001 Švermov Stochov "B" 23.10. 15:30 SO  
 
A2A1002 Slavoj Kladno Běleč 23.10. 10:15 SO  
 
A2A1003 TJ Unhošť Brandýsek "B" 23.10. 15:30 SO  
 
A2A1004 Vinařice Buštěhrad 23.10. 15:30 SO  
 
A2A1005 Dřetovice Lhota "B" 23.10. 15:30 SO  
 
A2A1006 Stehelčeves V. Dobrá "B" 23.10. 15:30 SO  
 
A2A1007 Hřebeč "B" Doksy "B" 24.10. 15:30 NE  
 


11. kolo 30.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1101 Doksy "B" Švermov 30.10. 14:30 SO  
 
A2A1102 V. Dobrá "B" Hřebeč "B" 31.10. 14:30 NE  
 
A2A1103 Lhota "B" Stehelčeves 31.10. 14:30 NE  
 
A2A1104 Buštěhrad Dřetovice 30.10. 14:30 SO  
 
A2A1105 Brandýsek "B" Vinařice 31.10. 14:30 NE  
 
A2A1106 Běleč TJ Unhošť 30.10. 14:30 SO  
 
A2A1107 Stochov "B" Slavoj Kladno 31.10. 14:30 NE  
 


12. kolo 06.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1201 Švermov Slavoj Kladno 06.11. 14:00 SO  
 
A2A1202 TJ Unhošť Stochov "B" 06.11. 14:00 SO  
 
A2A1203 Vinařice Běleč 06.11. 14:00 SO  
 
A2A1204 Dřetovice Brandýsek "B" 06.11. 14:00 SO  
 
A2A1205 Stehelčeves Buštěhrad 06.11. 14:00 SO  
 
A2A1206 Hřebeč "B" Lhota "B" 07.11. 14:00 NE  
 
A2A1207 Doksy "B" V. Dobrá "B" 06.11. 14:00 SO  
 


13. kolo 13.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1301 V. Dobrá "B" Švermov 14.11. 14:00 NE  
 
A2A1302 Lhota "B" Doksy "B" 14.11. 14:00 NE  
 
A2A1303 Buštěhrad Hřebeč "B" 13.11. 14:00 SO  
 
A2A1304 Brandýsek "B" Stehelčeves 14.11. 14:00 NE  
 
A2A1305 Běleč Dřetovice 13.11. 14:00 SO  
 
A2A1306 Stochov "B" Vinařice 14.11. 14:00 NE  
 
A2A1307 Slavoj Kladno TJ Unhošť 13.11. 10:15 SO